KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15239504

nr 1523 9504

Akvarell

Daga Wennerström (1955 -) signerad, akvarell, Gustav Adolfs torg, 36x48 cm, yttermått inklusive ram: 52x62,5 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 februari 2023
kl 18:32:44

19/2 21:57:45 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 20 feb

Stockholm

Läs mer om Stockholm